Poznaj nas

Sukcesem i gwarancją wysokiej efektywności zamiatania w maszynach komunalnych są zastosowane w nich szczotki techniczne. Tylko produkty najwyższej jakości mogą zapewnić najlepszą skuteczność pracy zamiatarki. Taki właśnie asortyment oferuje firma Szczotki Techniczne Polska Sp. z o.o. w Motylewie.

Firma Szczotki Techniczne Polska od ponad 10 lat oferuje swoim klientom, pełen asortyment szczotek oraz części do zamiatarek, odmiatarek, odchwaszczarek i innych maszyn komunalnych oraz przemysłowych. Kolejną gamę oferowanych produktów stanową systemy odchwaszczania do kos spalinowych, liny wymienne, szczotki do chwastów, szczotki listwowe i przemysłowe, a także profesjonalne systemy kamer. Użytkownicy zamiatarek mogą liczyć, że otrzymają tu nie tylko odpowiednią szczotkę, ale też fachowe doradztwo wykwalifikowanych pracowników. Szczotki Techniczne posiadają w swoim asortymencie tradycyjne szczotki talerzowe oraz walcowe wykonane z najwyższej jakości stali, polipropylenu, nylonu oraz mieszanki polipropylenu i stali. Dodatkowo szczotki walcowe dostępne są w nabiciu pełnym, spiralnym oraz litery V. Jednym z najważniejszych produktów w ofercie są szczotki pierścieniowe, dostępne w wersjach: szerokich, prostych, bocznych i giętych. Szczególną uwagę należy zwrócić na ostatni rodzaj pierścieni – czyli opatentowanych pierścieni giętych Beeline, które charakteryzują się zwiększoną o 40% żywotnością oraz brakiem konieczności stosowania pierścieni dystansowych. Wszystkie pierścienie oferowane przez firmę Szczotki Techniczne są wykonane w całości z polipropylenu, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że nie dojdzie to utraty materiału podczas zamiatania.

Poza szczotkami do zamiatarek klienci firmy mogą znaleźć części do zamiatarek oraz  szeroką gamę produktów do odchwaszczania, począwszy od systemu usuwania chwastów Armigo, który jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi kosami spalinowymi, poprzez jednorazowe głowice odchwaszczające, liny wymienne do odchwaszczarek oraz tradycyjne szczotki do chwastów w różnorodnych konfiguracjach lin i stali.

Firma Szczotki Techniczne Polska oferuje produkty do największych i najbardziej znanych marek maszyn i urządzeń komunalnych takich jak: Bucher, Johnston, Ravo, Faun, Schmidt, Scarab, Azura, Tennant, Pom Augustów, Pronar, Metal-Technik, Stiga, Bobcat, JCB i wielu innych… W jednym miejscu klient może znaleźć kompletną ofertę produktów na każdą porę roku.